AV Gelre

Welkom bij Atletiekvereniging Gelre. Op één van de mooiste punten in Nederland, aan de rand van Nationaal Park Veluwezoom, verzorgen wij trainingen en wedstrijden voor volwassenen (hardlopen en nordic walking) en jeugd (atletiek). Vanuit ons clubhuis in Dieren worden meerdere keren per week trainingen verzorgd op alle niveau's. Hardlooptrainingen vinden zoveel mogelijk plaats in het Nationaal Park plaats.

Bij Gelre staat het plezier in het gezond bewegen en het genieten van de schitterende omgeving voorop.
AV Gelre....al meer dan 50 jaar een begrip in de regio!

Gezocht: Juryleden

we-want-you-MR 1890Gezocht: juryleden voor de stedenwedstrijden. Om de stedenwedstrijden door te kunnen laten gaan is de organisatie nog op zoek naar (hulp-) juryleden. Iedereen, ook de ouders van onze jeugdleden mogen jurylid worden. Hier wordt een cursus voor georganiseerd. Op 22 maart zullen de cursusdata bekend zijn, als startdatum wordt aan 26 april of 3 mei gedacht. De cursus neemt 1 hele zaterdag en 2 (donderdag-) avonden in beslag. Welke avonden hangt even af van de werktijden van de docent en de mogelijkheden in Dieren. De cursus zal uiterlijk in week 20 afgerond worden. De drempel ligt laag en er zijn geen kosten aan verbonden. Neem bij interesse uiterlijk 25 maart contact op met Wim Ritsema