AV Gelre

Welkom bij Atletiekvereniging Gelre. Op één van de mooiste punten in Nederland, aan de rand van Nationaal Park Veluwezoom, verzorgen wij trainingen en wedstrijden voor volwassenen (hardlopen en nordic walking) en jeugd (atletiek). Vanuit ons clubhuis in Dieren worden meerdere keren per week trainingen verzorgd op alle niveau's. Hardlooptrainingen vinden zoveel mogelijk plaats in het Nationaal Park plaats.

Bij Gelre staat het plezier in het gezond bewegen en het genieten van de schitterende omgeving voorop.
AV Gelre....al meer dan 50 jaar een begrip in de regio!

23 april: Coopertest

cooperVan 19 tot en met 26 april organiseren Sportbedrijf Rheden, de gemeente Rheden en de Gelderse Sport Federatie de Nationale Sportweek in onze gemeente. Als AV Gelre werken we mee door op woensdag 23 april voor iedereen een Coopertest te organiseren. We starten om 19.00 uur in plaats van de reguliere training met een gezamenlijk warming-up om vervolgens te starten met de coopertest. Na afloop worden onder het genot van een kopje koffie de resultaten op een certificaat vastgelegd.