AV Gelre

Welkom bij Atletiekvereniging Gelre. Op één van de mooiste punten in Nederland, aan de rand van Nationaal Park Veluwezoom, verzorgen wij trainingen en wedstrijden voor volwassenen (hardlopen en nordic walking) en jeugd (atletiek). Vanuit ons clubhuis in Dieren worden meerdere keren per week trainingen verzorgd op alle niveau's. Hardlooptrainingen vinden zoveel mogelijk plaats in het Nationaal Park plaats.

Bij Gelre staat het plezier in het gezond bewegen en het genieten van de schitterende omgeving voorop.
AV Gelre....al meer dan 50 jaar een begrip in de regio!

KNAU Trainersopleiding niveau 2

Wil je meer weten over hardlopen? Heb je je ooit afgevraagd hoe het is om voor een groep te staan? Lijkt het je wat om zelf training te geven? Onze vereniging kan nog steeds nieuwe trainers gebruiken.

Vanaf zaterdag 23 januari wordt door Hans Doornbos bij AV Gelre een niveau 2 trainersopleiding gegeven. De cursus duurt 3 zaterdagmiddagen, daarnaast moet je enkele trainingen observeren en zelf training geven. Bij afronding van de opleiding krijg je een officieel certificaat van de KNAU.

Voor meer informatie over deze cursus kan je terecht bij Hans Doornbos, Wim Ritsema, Robert Vermeer of op de site van de Atletiekunie.

De opleiding Looptrainer 2 is een korte competentiegerichte cursus die een vereniging zelf kan aanbieden op de eigen accommodatie. De cursus heeft tot doel assistenten op te leiden die deeltaken van de looptrainer kunnen overnemen.

De cursus bestaat uit:
  • Drie bijeenkomsten (workshops) van 2,5 tot 3 uur per keer;
  • Twee observaties van trainingen;
  • Tweemaal zelf assisteren bij een training;
  • Kort eindgesprek met de opleider/begeleider van de cursus.

 

Onderwerpen die aan bod komen tijdens de workshops zijn onder andere:
  • Loopsport in Nederland en de vereniging;
  • Wat is een goede training;
  • Leiding geven aan een groep;
  • Trainings- en organisatievormen;
  • Reflectie op eigen ervaringen en leermomenten.

Na het volgen van de cursus ontvangen de cursisten het door de Atletiekunie uitgegeven certificaat Assistent Looptrainer 2.